IT Industrija

🔥 Najčitanije
🔥 Najčitanije
Događaj se će se održati u subotu, 1. aprila sa početkom u 20č, u novosadskom Startit Centru.
U saradnji sa Webizom i Libekom, Startit organizuje meetup sa Stelijem Eftijem, koji će doći u Novi Sad kako bi se družio sa lokalnom IT i startap zajednicom i održao predavanje na temu preduzetništva, prodaje i onoga što u dolini nazivaju hustle.
Steli Efti je suosnivač i izvršni direktor startapa Close.io koji nudi platformu za mala i srednja preduzeća za upravljanje odnosima sa klijentima u oblasti prodaje.
Kao savetnik brojnih preduzetnika širom sveta do sada je pomogao razvoj preko 200 startapa. U Silicijumskoj dolini važi za mahera prodaje, a autor je i knjige “The Ultimate Startup Guide To Outbound Sales“.
U Srbiju dolazi prvi put i to kao predavač na Webiz konferenciji, a u okviru svoje posete našoj zemlji doći će i do Novog Sada kako bi se upoznao i družio sa startapima, preduzetnicima i marketarima iz ovog grada, ali i iz Beograda i ostalih gradova Srbije.
Meetup će se održati u Startit Centru Novi Sad (Miroslava Antića 2), u subotu, 1. aprila, sa početkom u 20 časova.
Učešće na događaju je besplatno, ali svoje prisustvo morate potvrditi ovde.
Objavio/la članak.
utorak, 28. Mart, 2017.
Strahinja Krstić
četvrtak, 30. Mart, 2017.
Zdravo Andreja, Meetup će trajati sve ukupno oko sat vremena. Nakon toga, biće i druženje marketera u SCNS kantini :) Pozdrav,
Andreja
četvrtak, 30. Mart, 2017.
Koja je duzina trajanja predavanja?
Strahinja Krstić
sreda, 29. Mart, 2017.
Zdravo Dušane, Nažalost, ne ovog puta.
Dusan
sreda, 29. Mart, 2017.
Dolazi i do Beograda mozda ?
Strahinja Krstić
utorak, 28. Mart, 2017.
Ćao Jovane, Nažalost neće biti obezbeđen live stream na YouTube-u. Pozdrav,
Jovan
utorak, 28. Mart, 2017.
Da li će biti objavljen snimak događaja na vašem YouTube kanalu?