IT Industrija

🔥 Najčitanije
🔥 Najčitanije
Za akcelerator program u Ljubljani i Silicijumskoj dolini startapi mogu da se prijave do 15. avgusta.
Intenzivni tromesečni program akceleracije okrenut je onim startapima koji se bave veštačkom inteligencijom (AI), proširenom i virtuelnom realnošću (AR/VR), autonomnim mašinama, Big Data-om, blockchainom, botovima i dronovima, internetom stvari (IoT) i mašinskim učenjem, ali i drugim oblastima. Iako je poželjna, trakcija nije neophodan uslov — dovoljan je završen funkcionalan prototip.
Od prijavljenih će biti izabrano deset startapa koji će provesti tri meseca u kancelarijama ABC akceleratora (koji i organizuje ovaj šesti po redu Deep Tech) u Ljubljani gde će proći program skaliranja, da bi se zatim uputili u Silicijumsku dolinu gde će provesti još mesec dana u tamošnjim ABC kancelarijama.
Pored ovoga, program obuhvata i:
Ponuda je prikazana u tabeli, a svoj startap možete prijaviti popunjavanjem forme do 15. avgusta. Program startuje 2. oktobra.
Objavio/la članak.
utorak, 25. Jul, 2017.