Srpska private equity asocijacija (SPEA) će u prostorijama beogradskog Startit Centra organizovati događaj na temu ključnih tačaka ugovora sa investitorom (TermSheet) sa idejom da što bolje razjasni ovu temu preduzetnicima i olakša im proces investicije.
Aleksandar Sukiban (advokatska kancelarija Karanović & Nikolić) i Nebojša Lazić (StartLabs) će nam otkriti šta je to lista uslova ugovora (TermSheet) i koja je njena svrha. Nebojša će pružiti i konkretne savete o tome kako treba pregovarati, a šta treba izbeći tokom samih pregovora sa investitorima. O procesu donošenja odluke i ključnim preduslovima za saradnju, iz ugla investitora, govoriće Jan Kobler (SCVentures).
Nakon prezentacije biće izdvojeno vreme za postavljanje pitanja svih prisutnih.
Prijave
Događaj će se održati 14. juna u 18h u beogradskom Startit Centru (Savska 5). Učešće na prezentaciji je besplatno, ali je neophodno da svoje prisustvo prijavite putem ove forme.