IT Industrija

🔥 Najčitanije
🔥 Najčitanije
Niko Klansek je do sada pomogao 28 uspešnih crowdfunding kampanja, a naredne nedelje će sa našom zajednicom podeliti znanje o tome kako voditi kampanju na Kickstarteru.
Naredne srede nam se u Centru pridružuje Slovenac Niko Klansek, jedan od najvećih regionalnih poznavalaca crowdfundinga i čovek koji je vrednim savetima pomogao našoj Kickstarter kampanji.
Niko godinama živi i radi u SAD, gde je pokrenuo i prodao startap FlyKly koji se fokusira na transport u urbanim sredinama. Prošle godine sa projektom je sakupio više od 300.000 dolara (200.000 više od tražene sume)
Njegova druga firma BizMe pruža konsalting usluge i sredstva startapima, a do danas je pomogao izgradnju 28 uspešnih crowdfunding projekata.
Niko će naredne srede od 20h u Startit Centru pričati o tome kako pokrenuti, voditi i uspešno završiti crowdfunding kampanju. Prijavite se ovde:
Objavio/la članak.
petak, 1. April, 2016.
Marija Gavrilov
utorak, 10. Maj, 2016.
Savo, hvala na interesovanju. Nažalost, zbog tehničkih problema snimak nije upotrebljiv. No, biće još događaja na temu crowdfundinga, a ako imaš neka konkretna pitanja oko vođenja KS kampanje piši na [email protected] :)
Sava
ponedeljak, 9. Maj, 2016.
Hvala za organizaciju predavanja. Šta se dešava sa snimkom, još uvek ga nema na youtube kanalu?
Mario Pilar
sreda, 6. April, 2016.
Jel to ove srede ili sledece, kojeg datuma?
Zoja Kukić
ponedeljak, 4. April, 2016.
Ćao, snimaćemo događaj i okačiti posle na našem youtube kanalu — https://www.youtube.com/user/startitrs
Bojan
nedelja, 3. April, 2016.
Da li ce mozda biti okacen video snimak ili ce se mozda streamovati?