Do 120.000 evra za startape u sektoru maloprodaje u okviru METRO i Techstars akceleratora

Konkurs za drugi Metro akcelerator je otvoren do 2. februara 2018. godine.

Uroš Nedeljković
02/12/2017

METRO i Techstars su otvorili drugi po redu konkurs pod nazivom METRO Akcelerator za startape koji razvijaju rešenja za poboljšanje rada u sektoru maloprodaje. Odabranim startapima se pruža mogućnost da tokom tri meseca, počev od 21. aprila 2018. godine, u Berlinu razvijaju svoje projekte, dok će sredinom jula imati priliku da iste projkte predstave na dva odvojena demo dana u Londonu i Minhenu.

Priliku za razvoj dobiće deset startapa, a uz podršku preko 100 međunarodnih mentora optimizovaće svoje poslovne modele i ideje za jačanje maloprodaje. Svakom odabranom startapu biće dodeljeno do 120.000 evra investicija.

Prijava

Zainteresovani startapi mogu konkurisati za program najkasnije do 2. februara, putem zvaničnog sajta programa, gde ujedno mogu naći i više informacija o samom akceleratoru i o uslovima prijave.

Uroš Nedeljković

Objavio/la članak.

subota, 2. Decembar, 2017.

IT Industrija

🔥 Najčitanije