IT Industrija
🔥 Najčitanije
🔥 Najčitanije
Od 12. do 14. novembra ove godine u organizaciji Serbian Venture Network-a održaće se forum koji će okupiti preko 500 preduzetnika i investitora
Sa ciljem da promoviše preduzetništvo i investicije u Beogradu, od 12-14 novembra se organizuje Belgrade Venture Forum (BgVF). Četvrtu godinu za redom BgVF okuplja više od 500 učesnika.
Na forumu će 30 inovativnih kompanija iz regiona imati priliku da pičuje svoje projekte i da zainteresuje investitore za ulaganje u svoj poduhvat. O potencijalu koji nosi govori činjenica da dosadašnji portfolio investitora koji su prisustvovali Belgrade Venture Forumu iznosi nekoliko milijardi evra.
Neki od potvđenih učesnika su svetski autoriteti u oblasti liderstva, inovacija i finansija. To su Dejvid Goldsmit, serijski preduzetnik i lider, nagrađivani autor knjige Paid To Think: a leader’s toolkit to your future, ali i preduzetnik, govornik, profesor na Njujorškom Univerzitetu i trenutni lider jednog od projekta u NASA-i, Aleksandar Turkot, osnivač i vodeći partner @ Maxfield Capital, koji ima više od 25 godina iskustva sa preduzetničkim investicijama i IT/Telecom menadžmentom, član je Microsoft Seed Fund-a, tu su i Džon Bigz, nekadašnji IT programer a sada urednik TechCruncha, koji piše o tehnologiji, Internetu, bezbednosti, gadžetima, pisao je za više časopisa i autor je knjige Black Hat, Andrea di Anselmo, zamenik predsednika META grupe, internacionalne konsalting i investicione grupe, kao i Dik Li, i mnogi drugi.
Ovaj veliki poslovni događaj posvećen inovacijama u tehnologiji i privredi će na jednom mestu okupiti preko 500 učesnika: više od 300 inovativnih preduzetnika, 50 govornika na međunarodnoj konferenciji o preduzetništvu, inovacijama, investicijama i novim tehnologijama, 50 partnera iz multinacionalnih i domaćih organizacija, 100 predstavnika domaće privrede i više od 70 investitora — vlasnika, direktora i visokih predstavnika venture capital, equity fondova i korporativnih investitora iz cele Evrope, SAD, Izraela, Bliskog istoka itd.
Regularna cena karte za sva tri dana je 235 evra, i uključuje potpuni pristup konferenciji, pičing takmičenju, networking pauze, obroke i osveženje. Postoje specijalne ponude, ukoliko kupite 3 karte dobićete ih po ceni od 2 karte, 5 kupljenih po ceni 3. Ostale povoljnosti i registracija su ovde.
Više o Belgrade Venture Forumu možete ѕaznati ovde.
Objavio/la članak.
četvrtak, 22. Oktobar, 2015.