Document

Web dizajner

Nbsoft

Tražimo praktikante, web dizajnere, koji su spremni da uče i aktivno učestvuju na projektima koje radimo i na taj način se usavršavaju na ličnom i poslovnom planu, a ujedno i doprinesu jačanju našeg tima.

NB SOFT je firma koja se bavi projektovanjem i razvojem web aplikacija. Fokus našeg razvoja je NB SHOP platforma za internet prodaju. Naše rešenje je lider na domaćem tržištu, što potvrđuje i referentna lista projekata koje smo do sada realizovali i koje trenutno realizujemo.

NB SOFT praktikuje da, s vremena na vreme, u okviru studentske prakse, na svojim projektima angažuje mlade studente iz oblasti informacionih tehnologija i web i grafičkog dizajna. Nakon završene prakse postoji mogućnost da student zasnuje radni odnos u našoj firmi.

Upravo iz tog razloga tražimo praktikante, web dizajnere, koji su spremni da uče i aktivno učestvuju u razvoju i implementaciji NB SHOP rešenja u zemlji i inostranstvu i na taj način se usavršavaju na ličnom i poslovnom planu, a ujedno i doprinesu jačanju našeg tima.

Opis zaduženja:

Osnovni fokus web dizajnera u našoj firmi jeste na razvoju i usavršavanju NB SHOP platforme sa stanovišta grafičkih i idejnih rešenja, UI/UX-a, jedinstvenog idejnog rešenja u skladu sa internim standardima, kao i rad sa kolegama na realizaciji tokom trajanja projekta, a u cilju ispunjenja potreba i očekivanja klijenata sa kojima radimo.

Od web dizajnera očekujemo da kroz svoju kreativnost kreira grafička i idejna rešenja namenjena za dalji rad programera koji rade na razvoju i pokretanju internet prodavnice. Tražimo sistematičnu i kreativnu osobu, otvorenu za timski rad i saradnju, koja želi da pretoči svoj dizajnerski talenat, iskustvo i ideje u inovativna interaktivna rešenja koja prate svetske trendove i zadovoljavaju potrebe klijenata i ostalih korisnika.

Osnovni zahtevi:

  • Poznavanje Adobe Photoshop-a CS5/6 i Illustrator-a
  • Poznavanje postulata UI i UX dizajna
  • Sposobnost prioritizacije zahteva
  • Kreativnost i nalaženje inovativnih rešenja za izradu jedinstvenog dizajna
  • Sposobnost prilagođavanja dizajna u odnosu na zahteve klijenata i razmatranja rešenja iz ugla korisnika
  • Praćenje i poznavanje svetskih trendova web i grafičkog dizajna
  • Želja za učenjem i daljim usavšavanjem
  • Entuzijazam i sposobnost za intenzivan timski rad
  • Spremnost na saradnju i razmatranje tuđih predloga

Poželjno, ali nije presudno:

  • Iskustvo u izradi dizajna online prodavice
  • Poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Priliku za razvoj karijere i mogućnost za lično usavršavanje
  • Izazovne projekte  u web developmentu
  • Posećivanje različitih IT konferencija u regionu i inostranstvu
  • Prijatan prostor za rad uz otvorenu i pozitivnu radnu atmosferu
  • Mogućnost zaposlenja nakon obavljene prakse

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za naš tim, prijavu možete slati putem forme ispod oglasa. Prilikom prijavljivanja potrebno je dostaviti CV sa linkovima ka realizovanim projektima.

Konkurs je otvoren.

Kandidati koji prođu prvi krug, biće pozvani na intervju i dalja testiranja.

Prijavi se na oglas

CV je obavezan!