SAP BI/BW Konsultant

MK IT Business Solutions je konsultantska kuća, članica MK Group poslovnog Sistema. MK IT Business Solutins čine interni SAP konsultanti sa višegodišnjim iskustvom u implementaciji SAP rešenja. Kako→ https://www.mksolutions.rs/

Opis posla:

  • Razvoj i održavanje postojećih i predlog novih BI/BW izveštaja
  • Specificiranje, analiza i formulisanje zahteva korisnika za izveštavanje kroz SAP BI/BW
  • Konfiguracija SAP ERP sistema u skladu sa zahtevima BI izveštavanja
  • Podrška SAP ključnim korisnicima u korišćenju SAP alata za izveštavanje
  • Izrada uputstava za korisnike SAP BI sistema
  • Samostalno pripremanje i izvođenje prezentacija i obuka

Uslovi:

  • Završen fakultet iz oblasti Informacionih sistema – FTN, FON ili prirodno-matematički fakultet
  • Odlično poznavanje SQL jezika, kao i sposobnost za modelovanje podataka i analizu relacija među tabelama baze podataka
  • Prednost imaju kandidati koji poznaju SAP ABAP programski jezik, SAP poslovne procese, i SAP strukture podataka
  • Znanje engleskog jezika
  • Izražene veštine prezentovanja, proaktivnost i komunikativnost
  • Sposobnost uspostavljanja prioriteta, individualni i timski rad
  • Vozačka dozvola B kategorije

Prijavi se do 22/03/19

Lokacija — Novi Sad