← POSLOVI

ComData

Embedded C/C++ Developer

OSNOVNO

ROK

DANAS

LOKACIJA

SENIORITET

Medior

PREDUSLOVI

NUŽNA ZNANJA

POŽELJNA ZNANJA

jirascrum

Zbog proširenja poslova i novih projekata za tržište zapadne Evrope, tražimo Medior / Senior Embeded C/C++ developere za stalni radni odnos u Novom Sadu.

ComData, Software Solution Provider, domaća kompanija, osnovana je 1992 godine, sa sedištem u Novom Sadu.

Zajedno sa našom kancelarijom u Nemačkoj, u poslednje dve godine intenzivno radimo na daljem razvoju postojećih rešenja ili na razvoju novih rešenja za renomirane ICT kompanije u Nemačkoj.

Opis posla:

Obavezni uslovi su:

Prednost dajemo kandidatima sa sledećim ekspertizama:

Pogodnosti:

Način i procedura odabira kandidata je sledeća:

Ukoliko ste zainteresovani da budete deo našeg razvojnog tima, molimo Vas da Vaš CV pošaljete elektronskim putem.